Par mums

KOMANDA
Oliver-Latvia-ieva
IEVA EKMANE

Uzņēmuma un mākslinieciskā vadītāja un produktu izstrādātāja. Brīvajā laikā Ieva glezno un fotografē. Beigusi maģistrantūru Latvijas Mākslas akadēmijā. Mācījusies arī Čehijā.

Oliver-Latvia-romija
ROMIJA ŠTALE

Grafiskā dizaina meistare. Mācās Latvijas Mākslas akadēmijā.

PAR MUMS

OLIVER ir jauns uzņēmums, kura mērķis ir radīt bērniem izglītojošas lietas estētiskā un radoša veidā, palīdzēt apgūt svarīgo un vērtīgo vienkāršā, saprotamā veidā. OLIVER piedāvā arī dizaina interjera lietas, kas iederēsies interjerā, it īpaši bērnistabās.

Visa produkcija tiek ražota Latvijā. Produkcijas dizaina autore ir māksliniece Ieva Ekmane.

“Mana iedvesma piedzima 2010.gada 29.augustā, kad pasaulē nāca manas labākās draudzenes dēliņš Olivers. Viņš bija pirmais cilvēks, kuru mīlēju pirms vēl pazinu un pirms vēl biju sastapusies ar viņu dzīvē. Man bija tas prieks kļūt par viņa draugu.

 Pirmā lieta, ko izgatavoju Oliveram bija mazi kuģīši, kuri karājās virs viņa gultiņas, tādēļ likās zīmīgi atgriezties pie pašiem sākumiem un izmantot to kā simbolu veidojot OLIVER zīmolu.

 Ar katru dzīves dienu, ko pavadīju augot kopā un vērojot viņu, ieguvu gūzmām daudz idejas un iedvesmas. Tuvojoties katrai viņa dzimšanas dienai, sapratu, ka nevaru veikalos atrast to, ko vēlos, tādēļ allaž radīju ko pati, lai dāvanai būtu vērtība un tā palīdzētu viņam attīstīties.

 Nu ir laiks, kad vēlos ar to dalīties arī ar citiem.”

Ieva

Comments are closed.