Garantija un atteikuma tiesības

GARANTIJA
 1. Visām OliverLatvia.com interneta veikalā pirktajām precēm ir garantija.
 2. Garantijas termiņš dažādām precēm ir atšķirīgs. Informāciju par garantijas termiņu Tevis izvēlētajai precei meklē preces aprakstā vai jautā klientu konsultantam.
 3. Likumiskās garantijas  ietvaros, patērētājs ir tiesīgs 24 mēnešu laikā no pirkuma brīža iesniegt  prasību par preces neatbilstību līguma noteikumiem. Pretendzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai paradzētajos apstākļos un tikai mājsaimniecībā.

Iegaumē
Garantijas nosacījumi ir spēkā, ja Tu vari uzrādīt:

 1. Pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme);
 2. Garantijas karti (gadījumā, ja ražotājs vai izplatītājs tādu ir ietvēris preces komplektācijā);
 3. Garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz preces papildus piederumiem (aksesuāriem).

Garantijas nosacījumi nav spēkā, ja:

 1. Bojājumiem, kas radušies pircēja, lietotāja vainas dēļ:
 2. Prece nav lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav eksplutēta tā, kā tas ir norādīts lietošanas instrukcijā;
 3. Prece, kas ir bojāta lietotāja dēļ (piemeram- saskrāpētas, salauztas)
 4. Dabiska elementu nolietojuma gadījumos;
 5. Transportēšanas rezultātā.

Gadījumā, ja prece ir sabojāta, uzzreiz sazinies ar mums!

ATTEIKUMA TIESĪBAS
 1. Tu vari izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāra dienu laikā no brīža kad esi ieguvis preces valdījumā, neminot atgriešanas iemeslu.
 2. Lai izmantotu atteikuma tiesības, Tev ar nepārprotamu paziņojumu, izmantojot www.oliverlatvia.com ievietotās veidlapas par atteikuma tiesību izmantošanu paraugu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) ir jāinformē oliverlatvia.com, juridiskā adrese: 11 Novembra Krastmala 35, Rīga. e-pasts: olivers@oliverlatvia.com par lēmumu atteikties no pirkuma. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots pietiek, ja savu paziņojumu par atteikumu tiesību izmantošanu nosūtīsi pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
 3. Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad Tu esi ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko Tu esi norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā. Lai izvairītos no pārpratumiem, preces saņemšanas brīdī pārliecinies vai tā pilnībā atbilst pasūtītajai – modelis, krāsa, izmērs un citi būtiski parametri.
 4. Ja Tu atteiksies no šī līguma, oliverlatvia.com atmaksās visus no Tevis konkrētā distances līguma ietvaros saņemtos maksājumus (izņemot piegādes izmaksas), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad oliverlatvia.com tika informēts par Tavu lēmumu atteikties no šī līguma. Oliverlatvia.com var aizturēt naudas atmaksājumu līdz brīdim, kad oliverlatvia.com būs saņēmis patērētāja nosūtītās, atgrieztās preces.
 5. Izmantojot atteikuma tiesības Tev būs jāsedz preces atpakaļatdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad oliverlatvia.com ir piekritis segt šīs izmaksas.
 6. Atceries, izsūtot preci Tev jānodrošina tās iepakojums tāds, lai transportējot precei nevarētu rasties bojājums. Lai, izvairītos no pārpratumiemiem, mēs iesakām preci nosūtot atpakaļ to arī apdrošināt, pretējā gadījumā par preces bojājumiem atbildību uzņemies Tu.
 7. Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības  atceries, ka Tu esi atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces  izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet  citos nolūkos. Tāpēc ņem vērā, ka atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Tev ir  tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat  lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastaj veikalā).  Izmantojot atteikuma tiesības, Tu esi atbildīgs par preces lietošanu, kas pārsniedz preces pārbaudes nolūkam paredzēto, par tādu preces lietošanu  atteikuma tiesību izmantošanas termiņā, kas nav savienojama ar labas ticības principu, kā arī par preces vērtības, kvalitātes un drošuma samazināšanos.

Ministru kabineta 2014.gada 20.maija noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” 22.punkts nosaka ka, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

 1. Preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs vai pakalpojuma sniedzējs nevar kontrolēt un kuras var rasties atteikuma tiesību termiņā;
 2. Prece tiek izgatavota pēc patērētāja norādījumiem vai ja prece ir nepārprotami personalizēta;
 3. Prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš;
 4. Patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ (tādām precēm, kā el.zobu birste, epilators, el. bārdas skuveklis, bārdas/matu trimmeris, el. matu griežamā mašīna, matu taisnotāji, apakšveļa, zeķes un zeķubikses, smaržas, ausīs ieliekamās audio austiņas un citas tamlīdzīga rakstura preces,);
 5. Prece tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām;
 6. Patērētājs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu;
 7. Līgums noslēgts par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, ja digitālā satura piegāde ir uzsākta ar patērētāja iepriekš skaidri paustu piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu.
CITI NOTEIKUMI
 1. Tu piekrīti, ka saņemsi no oliverlatvia.com reklāmas rakstura e-pastus. Ja nevēlies saņemt šādus adresētus e-pasta ziņojumus, tev ir tiesības no tiem atteikties.
 2. Preces nedrīkst nodot tālākai tirdzniecībai, ja puses nav vienojušās atsevišķi
 3. Preces, tajās izmantotos attēlus un dizainu, kā arī mājaslapā redzamos attēlus un dizainu nedrīkst izmantot komerciālos un nekomerciālos nolūkos, iepriekš to nesaskaņojot.

* Lejupielādēt informāciju par preces atgriešanu var šeit
**Atteikuma veidlapas paraugu šeit

Comments are closed.