Piegāde un apmaksa

APMAKSA

Kad esi izvēlējies vēlamo preci, dodies uz iepirkumu grozu. Aizpildi nepieciešamos laukus un veic apmaksu izmantojot sev piemērotāko apmaksas veidu. Pēc apmaksas savā e-pastā saņemsi ziņojumu un rēķinu par pirkumu. Mēs saņemsim paziņojumu par jaunu pirkumu un sāksim preces sagatavošanu un nosūtīšanu.

Apmaksai vari izmantot:
– Maksājumu karte (VISA vai MASTERCARD);
– Bankas pārskaitījumu;
– Paypal.

PIEGĀDE

Pasūtījumiem virs 75 EUR, piegāde ar jebkuru izvēlēto pasūtījuma veidu, visā Latvijas teritorijā bez maksas!

Iepakojums
Preču iepakošanai pievēršam īpašu uzmanību, lai izvairītos no bojājumiem piegādes procesā.

Piegādes maksa
Piegādes maksa atšķiras no preces veida, piegādes valsts un piegādes veida, bet ja pasūtīsi vairākas preces, tad maksāsi tikai par smagāko no tām. Par piegādes maksu konkrētai precei vari pārliecināties pirms pirkuma izdarīšanas, pievienojot preci savam pirkuma grozam.

Sūtīšana uz ārzemēm
Preces sūtam arī uz ārvalstīm izmantojot Latvijas pastu vai Ekspresspastu. Preci saņemsi nedēļas vai divu laikā. Ja preci nepieciešams piegādāt ātrāk, droši sazinies ar mums kontaktu sadaļā un vienosimies par ātrāku piegādes veidu.

Piegādes veidi
Tavai ērtībai piedāvājam četrus preču saņemšanas veidus. Piegādes izvēle iespējama pie pirkuma veikšanas tavā pirkumu grozā.

 • Izņemšana bez maksas mūsu sadarbības partnera un kaimiņa DRUKAS DARBNĪCĀ “Tava Siena” (www.tavasiena.lv), LMS namā, Rīgā, 11 Novembra krastmalā 35, 5. stāvs, 82.telpa, darba dienās no 10:00 – 18:00. Izņemt varēsi mēneša laikā no pasūtījuma veikšanas.
 • Latvijas Pasts. Produktu saņemsi 4 darba dienu laikā savā pasta nodaļā, pirms tam saņemot paziņojumu savā pasta kastītē.
 • Kurjers. Produktu saņemsi ar kurjeru uz norādīto adresi 4 darba dienu laikā no pasūtīšanas brīža.
 • OMNIVA pakomāti
  Produktu saņemsi 4 darba dienu laikā savā izvēlētajā pakomātā. Sūtījuma saņemšanai Jums būs nepieciešams individuāls durvju kods, ko Omniva nosūtīs īsziņā uz pasūtījumā norādīto telefona numuru.
  Pēc durvju koda ievadīšanas pakomātā, atvērsies tā skapīša durvis, kurā ievietots Jums adresētais sūtījums.
  Sūtījumu no pakomāta var izņemt katru dienu 24 stundas diennaktī.
  Ja septiņu dienu laikā sūtījums no pakomāta netiks izņemts, tad tas tiks nosūtīts atpakaļ nosūtītājam.

Lielāka izmēra precēm vai pasūtījumiem piegādes termiņi var atšķirties.

Comments are closed.